Windows 8.1 Professional - ESD

 
 

Druhotná elektronická licencia (ESD) operačného systému Microsoft Windows 8.1 Professional.

Dostupnosť Skladom
Cena €33,25 bez DPH
€39,90    
Kód tovaru W81PROESD
Kategória Windows 8.1
Záruka 24 mesiacov
 

DRUHOTNÝ MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

Zakúpením druhotného Windows 8.1 Professional obdržíte elektronickú licenciu, odkaz na stiahnutie, doklad o nadobudnutí (faktúru) a návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného Windows 8.1. Keďže sa jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že môže byť vyžadovaná telefonická aktivácia.

PREDCHODCA WINDOWS 10

Fotky, novinky od priateľov, obľúbené aplikácie a weby - na úvodnú obrazovku si môžete dať to najdôležitejšie. Zvoľte si farby a usporiadajte si veci tak, ako sa vám to páči. Svoje obľúbené aplikácie, weby a osoby premeníte na dlaždicu, ktorú môžete zväčšiť alebo zmenšiť, presunúť a usporiadať tak, ako chcete.

Niektoré dlaždice zobrazujú pomocou animácií informácie, takže si hneď všimnete, čo je nové. Okamžite po prihlásení budete mať prehľad o aktualizáciách stave, predpovede počasia a tweety. Na blokovací obrazovke sa zobrazuje prezentácia vašich obľúbených fotiek. Navyše môžete brať hovory cez Skype a zhotovovať fotky predtým, než počítač odomknete. Namiesto zadávanie hesla môžete počítač odomknúť tak, že prstom alebo myšou nakreslíte ťahy na nejaký obrázok.

VIAC VIDIEŤ, VIAC ZVLÁDNUŤ


Vo Windows 8.1 môžete pracovať tak, ako vám vyhovuje a plynule prechádzať od jedného k druhému. Počas chatu s priateľom si nájdite článok na Wikipédii a podebatujte. Pri pilovanie svojho životopisu si pustite videoklip. Podľa toho, ako máte veľkú obrazovku, môžete zobraziť až štyri aplikácie naraz.

W81

 

INTERNET EXPLORER 11


Internet Explorer 11 je navrhnutý pre dotykové ovládanie - má teraz väčšiu záložky, jednoduchšie ovládacie prvky a plynule reaguje na gestá.Internet Explorer využíva výkon hardvérovej akcelerácie, takže sa weby načítavajú rýchlejšie a prechádzanie je plynulejšia.

ie11

SKYPE, VIDEO, HLAS A RÝCHLE SPRÁVY


Trvalo spustená aplikácia, vďaka ktorej môžete zostať v kontakte so všetkými kontakty ľahšie než predtým. Jedna aplikácia, ktorá umožňuje videohovory, hlasové hovory a posielanie rýchlych správ. Rýchlo a ľahko zavoláte na ľubovoľné telefónne číslo. Všetky videohovory a hlasové hovory medzi užívateľmi Skypu sú zadarmo a správy sa vám doručujú okamžite bez ohľadu na to, čo práve robíte. Keď si Skype prichytíte doľava alebo doprava, môžete pri komunikácii robiť niečo iné alebo sledovať domovskú obrazovku

skype-w81

Systémové požiadavky: 1 GHz procesor (alebo rýchlejší) 1 GB RAM u 32-bitové verzie; 2 GB u 64-bitové verzie, dostupné miesto na disku20 GB, video karta: 800 × 600 rozlíšenie obrazovky. DirectX® 9 procesor grafiky s ovládačom WDDM
Jazyk: Viacjazyčná verzia (vrátane SK)
Verze SW: Professional (32 i 64 bit.)
Forma doručení: Elektronicky
Forma doručenia: Elektronická licencia (ESD), inštalačný súbor, doklad o nadobudnutí (Faktúra), návod na inštaláciu a aktiváciu
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.