Windows 7 Professional - ESD

 
 

Druhotná elektronická licencia (ESD) operačného systému Microsoft Windows 7 Professional.

Dostupnosť Skladom
Cena €29,08 bez DPH
€34,90    
Kód tovaru W7PROESD
Kategória Windows 7
Záruka 24 mesiacov
 

DRUHOTNE MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

Zakúpením druhotného Windows 7 Professional obdržíte elektronickú licenciu, odkaz na stiahnutie, doklad o nadobudnutí (faktúru) a návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného Windows 7. Keďže sa jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že môže byť vyžadovaná telefonická aktivácia.

STÁLE OBĽÚBENÝ WINDOWS 7

 

DRUHOTNÁ ELEKTRONICKÁ LICENCIA

Zakúpením tejto druhotné elektronickej licencie (ESD) kupujete len elektronicky dodaný produktový kľúč, ktorým druhotný Windows 7 Professional aktivujete.

INŠTALAČNÝ ISO Ke STIAHNUTIe

So zakúpenou elektronickou licencií druhotného Windows 7 Professional obdržíte na e-mail odkaz na stiahnutie inštalačného ISO súboru v 32 bitovej aj 64 bitovej verzii, ktorú môžete napáliť na disk DVD alebo si vytvoríte inštalačné Flashdisk.

Systémové požiadavky: Procesor 1 GHz, 1 GB RAM, pevný disk min. 20 GB, video karta s DirectX 9 a ovládačom WDDM, rozlíšenie obrazovky min. 800 × 600px
Jazyk: Viacjazyčná verzia (vrátane SK)
Verze SW: Professional (32 i 64 bit.)
Forma doručenia: Elektronicky
Súčasťou doručenia je: Elektronická licencia (ESD), inštalačný súbor, doklad o nadobudnutí (Faktúra), návod na inštaláciu a aktiváciu
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.