Windows 10 Professional - ESD

 
 

Druhotná elektronická licencia (ESD) operačného systému Microsoft Windows 10 Professional.

Dostupnosť Do 48 hodín
Cena €58,25 bez DPH
€69,90    
Kód tovaru W10PROESD
Kategória Druhotný Windows
Záruka 24 mesiacov
 

DRUHOTNÝ MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

Zakúpením druhotného Windows 10 Home obdržíte elektronickú licenciu, odkaz na stiahnutie, doklad o nadobudnutí (faktúru) a návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného Windows 10 Home. Keďže sa jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že môže byť vyžadovaná telefonická aktivácia.

VHODNÉ PRE PODNIKANIE

Pripojenie k doméne Môžete sa pripojiť k vašej podnikovej či školskej doméne alebo k službe Azure Active Directory. Získate tak prístup k súborom, serverom, tlačiarňam a ďalším prostriedkom v sieti. 

Vylepšené šifrovanie Technológia BitLocker vám poskytne silnejšie zabezpečenia na ochranu vašich dát pomocou šifrovania a správy bezpečnosti. 

Vzdialené prihlásenie Windows 10 vám pomocou vzdialenej plochy umožní prihlásiť sa k vášmu pracovnému počítaču PC a používať z domova i na cestách. 

Virtuálne počítače Pomocou technológie Hyper-V môžete vytvárať a spúšťať virtuálne počítače, takže môžete v jednom okamihu na jednom počítači používať viac operačných systémov. 

Vaše aplikácie vo Storu Windows 10 vám umožní vytvoriť si vo Windows Store vlastnú privátnu oblasť s aplikáciami, kam môžete umiestniť firemné aplikácie.

Druhotná licencie Windows 10 Professional

SKRÁTKA TO FUNGUJE

Windows 10 predstavuje systém Windows, ktorý už poznáte, a pridáva významné vylepšenia, ktoré sa vám budú páčiť. Technológia InstantGo umožňuje rýchlo spustiť a obnoviť systém. Naviac Windows 10 obsahuje veľké množstvo integrovaných bezpečnostných funkcií, ktoré chránia proti škodlivému softvéru.

Druhotná licencie Windows 10 Professional

VIAC AKTIVÍT NARAZ

Vďaka možnosti pripnúť štyri okná na obrazovku dokážete robiť viac vecí naraz. Je obrazovka preplnená? Vytvorte si virtuálne plochy, vďaka ktorým získate viac miesta, a pracujte iba s položkami, ktoré potrebujete. Navyše všetky upozornenia a najdôležitejšie nastavenia sú na jednej ľahko dosiahnuteľné obrazovke.

Viac aktivít naraz - druhotná licencie Windows 10 Professional

MICROSOFT EDGE

Je to úplne nový prehliadač navrhnutý tak, aby web fungoval podľa vašich predstáv. Píšte alebo zadávajte text priamo na webových stránkach a zdieľajte svoje poznámky s ostatnými. Bude sa vám páčiť zobrazenie pre čítanie, ktoré potláča rozptyľovanie. K dispozícii je tiež vylepšený adresný riadok, vďaka ktorému nájdete všetko rýchlejšie.

Microsoft Edge - druhotná licencie Windows 10 Professional

CONTINUUM

Najlepšie obrazovka je vždy tá, na ktorej sa nachádzate, pretože Windows 10 prispôsobí vaše možnosti vašej činnosti a zariadenia.Funkcie na obrazovke sa prispôsobujú pre jednoduchú navigáciu a aplikácie sa plynulo mení podľa veľkosti displeja.

Continuum - druhotná licencie Windows 10 Professional

PRISPÔSOBÍ SA VÁM

Vaše zariadenie s Windows 10 vás spozná a reaguje na vašu prítomnosť skutočne osobným spôsobom. Vďaka funkcii Windows Hello vás vaše zariadenie pozdraví menom a rozjasní sa, keď vás spozná, zamáva vám pri prihlásení a zbaví vás nutnosti pamätať si alebo zadávať heslo.

Prispôsobí sa vám - druhotná licencie Windows 10 Professional

HRY A XBOX

Hrajte svoje hry pre Xbox One na počítači, notebooku alebo tabletu s Windows 10. Funkcia Záznam z hry môžete nahrať svoje najúspešnejšie akcie a hneď ich poslať svojim priateľom, bez toho aby ste museli opustiť hru.

Hry a Xbox - druhotná licencie Windows 10 Professional

Systémové požiadavky: 1 GHz procesor (alebo rýchlejší) 1 GB RAM u 32-bitové verzie; 2 GB u 64-bitové verzie, dostupné miesto na disku až do 20 GB, video karta: 800 × 600 rozlíšenie obrazovky. DirectX® 9 procesor grafiky s ovládačom WDDM
Jazyk: Viacjazyčná verzia (vrátane SK)
Verze SW: Professional (32 i 64 bit.)
Forma doručenia: Elektronicky
Súčasťou doručenia je: Elektronická licencia (ESD), inštalačný súbor, doklad o nadobudnutí (Faktúra), návod na inštaláciu a aktiváciu
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.