Office 2019 Home and Business - ESD

 
 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook

Dostupnosť Do 48 hodín
Cena €144,16 bez DPH
€172,99    
Kód tovaru OFF2019PRO2
Kategória Office 2019
Záruka 24 mesiacov
 

Druhotný Microsoft Office 2019 Home and Business

Zakúpením druhotného Office 2019 Home and Business obdržíte elektronickú licenciu, odkaz na stiahnutie, doklad o nadobudnutí (faktúru) a návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného Office 2019. Keďže ide o druhotný produkt, upozorňujeme, že môže byť vyžadovaná telefonická aktivácia.

Word 2019

Píšte bez obáv s istotou, že vám inteligentné technológie pomôžu s pravopisom, gramatikou a dokonca ponúknu aj štylistické návrhy. Všetky nástroje máte na dosah a môžete jednoducho prechádzať od ceruzky a papiera k digitálnemu rukopisu a upravovať text intuitívne.

Word 2019

 

Excel 2019

Excel je inteligentný nástroj, ktorý sa učí vášmu štýlu práce a pomôže vám usporiadať dáta tak, aby ste ušetrili čas. Jednoducho vytvárajte tabuľky zo šablón alebo podľa vlastného návrhu a robte výpočty s modernými vzorcami.

Excel 2019
 

PowerPoint 2019

Predstavte svoje nápady svetu v pôsobivých návrhoch s bohatými animáciami, filmovým pohybom, 3D modely a ikonami. S inteligentnou technológiou oživíte svoje prezentácie v niekoľkých kliknutiach.

PowerPoint 2019

 

Outlook 2019

Efektívna práca s e-mailami, kalendárom, kontakty, úlohy - to všetko a ešte viac na jedno mieste. Môžete rezervovať konferenčné miestnosti a sledovať odpovede na žiadosti o schôdzky priamo z kalendára. Plánujte a koordinujte časové rozvrhy zdieľaním kalendárov. Hneď tak budete vedieť, kedy majú vaši kolegovia čas.

Outlook 2019

Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Systémové požiadavky: Procesor: 2x 1,6 GHz alebo rýchlejší, operačná pamäť (RAM): 4 GB, pevný disk: 4 GB miesta, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálne 128 MB, rozlíšenie obrazovky: 1366 x 768 bodov a viac, .NET: 4.5
Podporovaný operačný systém: Microsoft Windows 10
Jazyk: Viacjazyčná verzia (vrátane SK)
Verzia SW: Microsoft Office 2019 Home and Business
Forma doručenia: Elektronicky
Súčasťou doručenia je: Elektronická licencia (ESD), inštalačný súbor, doklad o nadobudnutí (Faktúra), návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného softvéru
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.