Office 2016 Professional Plus - ESD

 
 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, Skype for Business.

Dostupnosť Skladom
Cena €149,99 bez DPH
€179,99    
Kód tovaru OFF2016PROPLUSESD
Kategória Office 2016
Záruka 2 roky
 

Druhotný Microsoft Office 2016 Professional Plus

Zakúpením druhotného Office 2016 Professional Plus obdržíte elektronickú licenciu, odkaz na stiahnutie, doklad o nadobudnutí (faktúru) a návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného Office 2016. Keďže ide o druhotný produkt, upozorňujeme, že môže byť vyžadovaná telefonická aktivácia.

 

Word 2016

Vytvárajte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce dokumenty pomocou špičkových nástrojov pre úpravy, revízie a zdieľanie. Nová karta Návrh poskytuje rýchly prístup k funkciám a Inteligentné vyhľadávanie zobrazuje relevantné kontextové informácie z webu priamo vo Worde.

02

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svoje dáta novými a intuitívnymi spôsobmi v modernom používateľskom rozhraní a využite svoje obľúbené klávesové skratky. Funkcie ako Analytické nástroje, Prierezy a Tvorca vzorcov vám ušetrí čas, takže sa môžete sústrediť na to dôležité.

03

 

PowerPoint 2016

Vytvárajte, spolupracujte a efektívne prezentujte svoje nápady pomocou nových prechodov snímok a vylepšeného podokna úloh Animácie. Komentáre s vláknami vedľa snímok vám pomáhajú začleniť do prezentácií spätnú väzbu.

04

Outlook 2016

Ľahko spravujte svoj e-mail, kalendár, kontakty a úlohy. Vďaka podpore ponúkaných e-mailov je vaša doručená pošta aktuálne, zobrazenie konverzácie združuje súvisiace správy a zobrazenie kalendárov vedľa seba uľahčuje plánovanie.

05

OneNote 21016

Je to váš vlastný digitálny poznámkový blok, ktorý vám umožňuje na jednom mieste uchovávať poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonca videá. Či už ste doma, v kancelárii alebo na cestách, budete mať kdekoľvek všetko po ruke a zároveň môžete zdieľať a spolupracovať s ostatnými.

06

Publisher 2016

Ľahko vytvárajte, prispôsobujte a zdieľajte širokú škálu publikácií v profesionálnej kvalite. Zamieňam obrázky jednoduchým pretiahnutím alebo pridávajte obrázky priamo z vašich online albumov. Použite špeciálne efekty, vďaka ktorým budú vaše publikácie výnimočné.

publisher_2016

Access 2016

Aplikácia Access je ľahko použiteľný nástroj pre rýchle vytvorenie databázových aplikácií s využitím prehliadača, ktorý vám pomáha udržať v chode váš podnik. Vaše dáta sú automaticky ukladané v databáze SQL, takže sú bezpečnejšie a škálovateľnejší než predtým.

access_2016

Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, Skype for Business
Systémové požiadavky: Procesor: 1 GHz alebo rýchlejší, operačná pamäť (RAM): 2 GB, pevný disk: 3 GB miesta, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálne 64 MB, rozlíšenie obrazovky: 1366 x 768 bodov a viac, .NET: verzia 3.5, 4.0 alebo 4.5
Podporovaný operačný systém: Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
Jazyk: Viacjazyčná verzia (vrátane SK)
Verzia SW: Microsoft Office Professional plus 2016
Forma doručenia: Elektronicky
Súčasťou doručenia je: Elektronická licencia (ESD), inštalačný súbor, doklad o nadobudnutí (Faktúra), návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného softvéru
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.