Office 2016 Home and Student- ESD

 
 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote

Dostupnosť Skladom
Cena €66,58 bez DPH
€79,90    
Kód tovaru OFF2016HSESD
Kategória Office 2016
Záruka 2 roky
 

Druhotný Microsoft Office 2016 Home and Student

Zakúpením druhotného Office 2016 Home and Studentobdržíte elektronickú licenciu, odkaz na stiahnutie, doklad o nadobudnutí (faktúru) a návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného Office 2016. Keďže ide o druhotný produkt, upozorňujeme, že môže byť vyžadovaná telefonická aktivácia.

 

Word 2016

Vytvárajte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce dokumenty pomocou špičkových nástrojov pre úpravy, revízie a zdieľanie. Nová karta Návrh poskytuje rýchly prístup k funkciám a Inteligentné vyhľadávanie zobrazuje relevantné kontextové informácie z webu priamo vo Worde.

02

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svoje dáta novými a intuitívnymi spôsobmi v modernom používateľskom rozhraní a využite svoje obľúbené klávesové skratky. Funkcie ako Analytické nástroje, Prierezy a Tvorca vzorcov vám ušetrí čas, takže sa môžete sústrediť na to dôležité.

03

 

PowerPoint 2016

Vytvárajte, spolupracujte a efektívne prezentujte svoje nápady pomocou nových prechodov snímok a vylepšeného podokna úloh Animácie. Komentáre s vláknami vedľa snímok vám pomáhajú začleniť do prezentácií spätnú väzbu.

04

 

OneNote 21016

Je to váš vlastný digitálny poznámkový blok, ktorý vám umožňuje na jednom mieste uchovávať poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonca videá. Či už ste doma, v kancelárii alebo na cestách, budete mať kdekoľvek všetko po ruke a zároveň môžete zdieľať a spolupracovať s ostatnými.

06

 

Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote
Systémové požiadavky: Procesor: 1 GHz alebo rýchlejší, operačná pamäť (RAM): 2 GB, pevný disk: 3 GB miesta, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálne 64 MB, rozlíšenie obrazovky: 1366 x 768 bodov a viac, .NET: verzia 3.5, 4.0 alebo 4.5
Podporovaný operačný systém: Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
Jazyk: Viacjazyčná verzia (vrátane SK)
Verzia SW: Microsoft Office Home and Student 2016
Forma doručenia: Elektronicky
Súčasťou doručenia je: Elektronická licencia (ESD), inštalačný súbor, doklad o nadobudnutí (Faktúra), návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného softvéru
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.