Office 2013 Home and Business - ESD

 
 

Druhotná elektronická licencia (ESD). Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook

Dostupnosť Do 48 hodín
Cena €64,16 bez DPH
€76,99    
Kód tovaru OFF2013HBESD
Kategória Office 2013
Záruka 24 mesiacov
 

Druhotný Microsoft Office 2013 Home and Business

Zakúpením druhotného Office 2013 Home and Business obdržíte elektronickú licenciu, odkaz na stiahnutie, doklad o nadobudnutí (faktúru) a návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného Office 2013. Keďže ide o druhotný produkt, upozorňujeme, že môže byť vyžadovaná telefonická aktivácia.

Word 2013

Vytvárajte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce dokumenty pomocou špičkových nástrojov pre úpravy, revízie a zdieľanie. Nová karta Návrh poskytuje rýchly prístup k funkciám a Inteligentné vyhľadávanie zobrazuje relevantné kontextové informácie z webu priamo vo Worde.

Microsoft Word 2013 - druhotná licence

Excel 2013

Analyzujte a vizualizujte svoje dáta novými a intuitívnymi spôsobmi v modernom používateľskom rozhraní a využite svoje obľúbené klávesové skratky. Funkcie ako Analytické nástroje, Prierezy a Tvorca vzorcov vám ušetrí čas, takže sa môžete sústrediť na to dôležité.

Microsoft Excel 2013 - druhotná licence

 

PowerPoint 2013

Vytvárajte, spolupracujte a efektívne prezentujte svoje nápady pomocou nových prechodov snímok a vylepšeného podokna úloh Animácie. Komentáre s vláknami vedľa snímok vám pomáhajú začleniť do prezentácií spätnú väzbu.

Microsoft PowerPoint 2013 - druhotná licence

Outlook 2013

Ľahko spravujte svoj e-mail, kalendár, kontakty a úlohy. Vďaka podpore ponúkaných e-mailov je vaša doručená pošta aktuálne, zobrazenie konverzácie združuje súvisiace správy a zobrazenie kalendárov vedľa seba uľahčuje plánovanie.

Microsoft Outlook 2013 - druhotná licence

OneNote 2013

Je to váš vlastný digitálny poznámkový blok, ktorý vám umožňuje na jednom mieste uchovávať poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonca videá. Či už ste doma, v kancelárii alebo na cestách, budete mať kdekoľvek všetko po ruke a zároveň môžete zdieľať a spolupracovať s ostatnými.

Microsoft OneNote 2013 - druhotná licence

Obsiahnuté aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
Systémové požiadavky: Procesor: 1 GHz alebo rýchlejší, operačná pamäť (RAM): 2 GB, pevný disk: 3 GB miesta, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálne 64 MB, rozlíšenie obrazovky: 1366 x 768 bodov a viac, .NET: verzia 3.5, 4.0 alebo 4.5
Podporovaný operačný systém: Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
Jazyk: Viacjazyčná verzia (vrátane SK)
Verzia SW: Microsoft Office Home & Business 2013
Forma doručenia: Elektronicky
Súčasťou doručenia je: Elektronická licencia (ESD), inštalačný súbor, doklad o nadobudnutí (Faktúra), návod na inštaláciu a aktiváciu druhotného softvéru
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.