Vzdialená pomoc

Ak potrebujete pomoc s inštaláciou alebo aktiváciou zakúpeného druhotného softvéru a všetky návody zlyhávajú, neváhajte a obráťte sa nášho ochotného operátora, ktorý Vám s aktiváciou vzdialene pomôže. K prepojeniu operátora s Vašim počítačom slúži aplikácia TeamViewer.

O bezpečnosť Vašich dát a Vášho súkromia strach mať nemusíte, všetku prácu nášho operátora uvidíte na obrazovke Vášho počítača a pripojenie môžete kedykoľvek ukončiť jedným kliknutím.

ČO ROBIŤ V PRÍPADE, AK CHCETE VYUŽIŤ NAŠU vzdialenej pomoc? 

  • Zavolajte na telefónne číslo našej pomoci: +420 736 169 020, povedzte operátorovi, s čím potrebujete pomôcť a dohodnite si termín vzdialeného pripojenia. Pre overenie si prosím pripravte číslo vašej objednávky.

  • Stiahnite si aktuálnu verziu programu TeamViewer zde.

  • Spustite stiahnutý súbor.

 

teamviewer-1691430

 

  • Podľa vopred dohodnutého termínu Vám náš operátor zatelefonuje, vyzve vás k oznámeniu Vášho ID a heslá zo spusteného programu TeamViewer.

 

  • Po dokončení pripojenia operátora k Vášmu počítaču sa nebude možné opätovne pripojiť, pretože heslo programu TeamViewer sa pri každom spustení mení.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.