Ako končí e-shopy s nelegálnym SW?

Keďže sa na internete stále častejšie objavujú predajcovia nelegálneho softvéru, rozhodli sme sa zakročiť proti takto vykonávaného porušeniu. Naša spoločnosť začala vykonávať pravidelné kontrolné nákupy, ktoré preukázali, že predaj nelegálneho softvér je možný ui tzv. Dobre vyzerajúceho e-shopu.

Úspešnosť takých e-shopov, či predajcov na aukčných portáloch je veľmi krátka. Ak predajcovia neukončí predaj nelegálneho softvér vplyvom nátlaku nespokojných zákazníkov, potom ich porušovanie ukončí polícia spolu s organizáciou BSA, ktorá bojuje proti šíriteľom softvérového pirátstva. Preto vždy d bajte na vyššej obozretnosti pri nákupe softvéru.

Ak uvažujete nad nákupom softvéru na e-shope, ktorý vám pripadá len trochu zvláštne, potom ste len kúsok od toho, nechať sa napáliť. Predajcov, ktorí predávajú nelegálny softvér je toľko, že pravdepodobne aj ten len trochu pochybný je jedným z nich. Akonáhle sa budete chcieť na predajcu spätne obrátiť so sťažnosťou, najskôr vás privíta hláška:

chybova hlaska - nefunkcni web

 

Malá ukážka predajcov, ktorí svoje protiprávne konanie museli už ukončiť.

 

www.profisoftware.cz
www.mslicence.cz
www.levnelicence.cz
www.smartlicence.cz
www.mslevne.cz
www.allthewin.com
www.software-recycling.cz
www.nejlevnejsi-software.cz
www.windowslicence.cz 
www.mslicence.sk
www.obchod.atoner.cz
www.softwarezahubicku.cz
www.royalsoftware.cz
www.digiklic.cz
www.levny-office.cz
www.msoffice24.cz

prodejce-legalinho-Sw

 

Nenechajte sa napáliť. Konkrétne ukážky, ako rozoznať pochybného predajcu, nájdete v článku tu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.