Legálne užívanie druhotných licencií?

Najčastejšie od našich budúcich zákazníkov dostávame otázky typu: keď si od vás kúpim druhotný softvér, môžem ho legálne používať?

Odpoveď znie: ÁNO. Vysvetlenie: V rámci Evriopské Únie je predaj a užívanie použitých počítačových programov legálne, takto je to zakotvené v čl. 4 ods. 2 Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/24 / ES o právnej ochrane počítačových programov. Viac informácií ohľadom tejto témy nájdete tu.

 

Legálne užívanie druhotných licencií

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.